Zobacz na stronach » Wideo Kurs

Formularz kontaktowy

Wiadomości Follow-up. Formularz kontaktowy

Intuicyjne Statystyki | Innowacyjny import kontaktów | 350 Szablonów Wiadomości
Wiadomości Follow Up | Kreator Formularzy Zapisu | Podgląd Kreacji


Email Marketing, jest uważany za jedną z najskuteczniejszych form sprzedaży w internecie. Nie myl jednak rozwiązań GetResponse z treścią reklamową, jakią otrzymujesz chociażby korzystając z darmowych skrzynek email. Tam wyrażasz chęć otrzymywania tych terści, uruchamiając skrzynkę email i przeważnie nie masz możliwości ich ograniczenia, zgodnie z zaakceptowanym regulaminem.

GetResponse stwarza możliwość pozyskiwania zainteresowanych osób otrzymywaniem wiadomości, które przygotujesz a ich odbiorca w każdej chwili może zrezygnować z ich dostarczania, wypisując się samodzielnie z Twojej listy mailingowej. System ten zapewnia integrację ze stronami internetowymi, za pomocą szerokiego wyboru szablonów formularzy zgłoszeniowych. Jednak nawet nie musisz posiadać własnej strony i możesz wykorzystać obsługę stworzonego formularza przez hosting GetResponse.

Formularz kontaktowy
  • Potrzebujesz większej ilości subskrybentów i zapisanych osób?
  • Nie wiesz, co robisz źle?
  • A może chodzi o formularze subskrypcyjne?
  • Zastanów się. Czy ubrałbyś na przyjęcie buty w stylu disco?

Czasy się zmieniają. Internet jest dziś pełen portali społecznościowych, tweetów, blogów, prywatnych stron www, stron fanowskich i tak dalej - dosłownie nie widać końca! Ale czy Twoje formularze subskrypcyjne spełniają swoje zadanie?

A jeśli tak, to czy są wystarczająco interesujące, by przyciągnąć internetowych rutyniarzy?

Jeśli Twój formularz nie działa, to tak jakbyś "zwinął interes" i poszedł do domu! Czy stać cię na to? Na pewno nie! Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób zwykły formularz może wpłynąć na sprzedaż i ilość subskrybentów, mam dla ciebie świetną wiadomość! GetResponse właśnie zaproponowało nową wersję starego standardu, która dosłownie zmiecie konkurencję. To proste, na czasie i przygotowane specjalnie dla dzisiejszych, "społecznościowych" internautów. A co najważniejsze, nie potrzebujesz specjalnych umiejętności, ani szkoleń!

Sprawdź Kreator Formularzy GetResponse:
  • Ponad 500 profesjonalnych szablonów - Oszczędź czas i pieniądze, korzystając z ponad 500 zdefiniowanych szablonów - lub spersonalizuj je tak, by pasowały do Twojej marki i branży
  • Kreatywny edytor przeciągnij i upuść - Przeciągnij i upuść pola tam, gdzie chcesz, aby uzyskać żądane informacje. Zmiana koloru, czcionki, wielkości czy kształtu to bułka z masłem!
  • Łatwa personalizacja - Dodatkowe pola i menu rozwijane pozwolą ci zdobyć żądane dane segmentacyjne. Dodaj lub zmieniaj linki i etykiety, by zyskać dodatkowe ROI!
  • Dynamiczne i pełne zawartości, multimedialne strony podziękowań - Zrobisz świetne, pierwsze wrażenie dzięki dynamicznie generowanym stronom podziękowań. Dodaj osobisty szlif poprzez filmy lub dźwięk, aby zachęcić nowych subskrybentów od początku ich pobytu na stronie!
  • Analizy formularzy - Kreator Formularzy pozwala ci sprawdzać, ile razy dany formularz był oglądany lub wypełniany, a więc będziesz wiedział, czy formularze dobrze się sprawdzają.

To idealny moment na stworzenie świetnie wyglądających formularzy subskrypcyjnych i umieszczenie ich w samym środku akcji, dzięki Kreatorowi Formularzy GetResponse. Łatwo Ci będzie pozostać na szczycie z zawsze aktualnymi formularzami - ich aktualizacja to kwestia sekund. Pokaż światu, że może robić z Tobą interesy! Spróbuj już dziś i zacznij od jutra zwiększać ilość subskrybentów. Nie pożałujesz - to najlepsze narzędzie subskrypcyjne, jakie kiedykolwiek stworzono dla Twojego biznesu!

Załóż teraz Bezpłatne Konto >> GetResponse 

Więcej wideo i artykułów:
"Pracuj z GetResponse"
"Jak skutecznie prowadzić własny ezin"
"15 najlepszych sposobów na zbudowanie listy subskrybentów"

Brak komentarzy:


Udostępnij:

Tweetnij